Ankara Adak ve Kurbanlık - Kurbancı İbo * 40 yıllık güven ile...
Varlık Mahallesi Tanzimat Caddesi No:14 Yenimahalle/ANKARA

VERDİĞİMİZ HİZMETLER


ADAKLIK VE KURBANLIK

NEDEN BİZ

  • Geçmişe dayalı tecrübe ve deneyim
  • Müşteri memnuniyeti odaklı politika
  • İsteklere göre yenilikçi çözümler üretme
  • Avantajlı fiyatlar ve sağlıklı hayvanlar
  • Zamanında kesim ve teslimat
  • Tek noktadan ulaşım kolaylığı
  • Hijyenik ve sağlıklı kesim yeri

Güven ve Kalite

Kalite ve güvenin sizin için ne ifade ettiğini biliyoruz. Geniş küçükbaş çeşidimizle Ankara adaklık kurbanlık ile ilgili tüm ihtiyaçlarını tek noktadan karşılıyoruz.


DETAYLI HİZMETLER


Ankara Adaklık ve Kurbanlık Veteriner Hizmeti
Veteriner kontrolünde Ankara küçükbaş adaklık kurbanlarımız sürekli denetlenir ve sağlık kontrolünden geçerler. Böylece siz değerli dostlarımıza daha sağlıklı hizmet vermek için uğraşıyoruz.

Ankara Adaklık ve Kurbanlık Kontrol ve Satışa Hazırlama Hizmeti
Ankara,da Adaklık ve Kurbanlık olacak koç koyun kuzu oğlak keçi statüsündeki hayvanlar profesyonel kasap ve ekibimizle kulak küpeleri, sağlık kontrolleri, nerden geldiği büyük titizlik ve dikkatli bi şekilde aşamalı olarak kontrollerden geçerler ve son olarak siz değerli dostlarımıza satışa sunulurlar.

Ankara Adaklık ve Kurbanlık Kesim Hizmeti
Hijyen ve Dini Kurallara uygun kesim yerimiz ve profesyonel kasaplarımızla istediğiniz şekilde parçalanıp poşetlenir ve sizlere teslim edilir. Kesim yerlerimiz her gün dezenfekte edilir ve yıkanır ve ayda bir kere ise ilaçlanır dezenfekte edilir ve daha sağlıklı kesim için uygun hale getirirlir.Ankara Adaklık ve Kurbanlık Evden Eve Hizmeti
Aracınız yok ise ve gelemeyecek durumdaysanız evinizden ücretsiz servis aracımızla alınır, adağınız kesilip parçalandıktan sonra poşetlenir ve aldıktan sonra tekrar evinize bırakılır.

Ankara Adaklık ve Kurbanlık Telefon ile Görüntülü Konuşma Hizmeti
Canlı yayın aracılığı ile görüntülü aranarak adağınızı seçip kesim bitene kadar izleyebilir, gelmeden havale yolu ile kesebilir istediğiniz kuruma yada istediğiniz yere servis araçları ile bırakabiliriz.

Ankara Adaklık ve Kurbanlık Kapıma Getir Hizmeti
Adaklık Kurbanınızı evinizin önünde, iş yerinizin önümde veya kurumun önünde yada dilediğiniz her yerde seçmiş olduğunuz adaklık kurbanınızı servis aracımıza yükleyip profesyonel kasap ve ekibimizle kesip parçalayıp sizlere teslim edilir.